Rekrutacja

Dermokonsultantka

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 230-2018
    Wymagania:

    Firma Inter Fragrances, producent marki Seboradin w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek na stanowisko:

    Dermokonsultantki

    na województwo wielkopoloskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - prowadzenie dermokonsultacji z zakresu pielęgnacji włosów i skóry głowy przy użyciu specjalistycznego sprzętu,

    - bardzo dobra znajomość portfolio firmy i przekazywanie szczegółowych informacji o produktach,

    - odpowiedzialność za estetyczny wygląd stoiska podczas akcji.

    WYMAGANIA:

    - komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,

    - nienaganna prezencja,

    - czynne prawo jazdy kat. B,

    - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dermokonsultacji,

    - dodatkowym atutem kandydatki będzie wykształcenie kierunkowe - studenci lub absolwenci kierunków: chemia, w tym chemia kosmetyczna), biologia, biotechnologia, farmacja, kosmetologia, zdrowie publiczne i pokrewne.

    OFERUJEMY:

    - umowę o pracę,

    - pakiet specjalistycznych szkoleń i kursów

    - możliwość rozwoju,

    - pracę w polskiej firmie z długoletnią tradycją

    - niezbędne narzędzia pracy.

    Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe kryteria ogłoszenia prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: dermokonsultacje@seboradin.pl w terminie do 19 stycznia 2018r.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DZ.U.nr133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

    E-mail kontaktowy: dermokonsultacje@seboradin.pl