Rekrutacja

Asystent/ka do Biura Zarządu

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 422-2018
    Wymagania:

    Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza

    PPNT to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, gdzie naukowcy, start-upy, a także doświadczone firmy znajdują otoczenie sprzyjające ich rozwojowi. Park to również grono ekspertów, na co dzień zyjących innowacjami i oferujących usługi doradcze, badawcze i proinnowacyjne zainteresowanym klientom. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Asystent - a/ki do Biura Zarządu

    Zakres obowiązków:

    - Wsparcie Członków Zarządu w wykonywaniu codziennych obowiązków,

    - Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,

    - Przygotowywanie korespondencji w imieniu Członków Zarządu,

    - Przygotowywanie prezentacji, zestawień oraz analiz dla potrzeb Zarządu,

    - Prowadzenie rejestrów, aktualizacja baz danych,

    - Organizacja i obsługa spotkań,

    - Organizacja wyjazdów służbowych Członków Zarządów,

    - Obsługa rozmów telefonicznych,

    - Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a pracownikami.

    Wymagania:

    - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

    - Umiejętność pracy w zespole,

    - Bardzo dobra organizacja pracy,

    - Samodzielność w działaniu,

    - Komunikatywność,

    - Wysoka kultura osobista,

    - Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

    - Praktyczna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełen etat,

    - Dofinansowany pakiet benefitów (np. kartę sportową),

    - Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej organizacji.

    CV oraz List motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja@ppnt.poznan.pl,

    w temacie wiadomości prosimy wpisać A02/2018

    ul. Rubież 46, 61-612 Poznań tel. 61 827 97 00

    e-mail: fundacjauam@ppnt.poznan.pl

    www.fuam.pl,ppnt.poznan.pl

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@ppnt.poznan.pl