Rekrutacja

Asystent/ka biura Zarządu z j. niemieckim

    Pracodawca: , Sady k. Poznania
    Numer oferty: 331-2018
    Wymagania:

    Naszym Klientem jest znana i silna marka z kapitałem zagranicznym.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sady k. Poznania

    Główne zadania na tym stanowisku:

    - przygotowywanie korespondencji w języku polskim i niemieckim

    - organizowanie i koordynowanie spotkań

    - wsparcie dyrektor HR w bieżącej pracy

    - przygotowywanie prezentacji i zestawień

    - realizowanie zadań administracyjnych w wyznaczonych terminach

    Profil Idealnego Kandydata:

    - wykształcenie wyższe

    - znajomość języka niemieckiego na poziomie C1

    - znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

    - znajomość pakietu Ms. Office

    - umiejętność bardzo dobrej organizacji własnej pracy

    - wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

    Oferujemy:

    - pracę w znanej, stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku

    - umowę o pracę (bez okresu próbnego)

    - atrakcyjne zarobki 6000-9000 PLN brutto oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia

    - bogaty pakiet benefitów tj. prywatna, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, bony na święta, paczki dla dzieci, wyprawki szkolne

    - możliwość rozwoju w strukturach firmy

    - kompleksowe wdrożenie w stanowisko

    Zainteresowany/a ofertą?

    Wyślij swoje CV na adres: agata.kaczanowicz@grafton.pl, lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem: 697 507 005