Rekrutacja

Asystent- Handlowiec- Poznań

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 358-2018
    Wymagania:

    Asystent - Handlowiec - Poznań
    nr oferty 46/4/2018

    Oferujemy:
    - wynagrodzenie podstawowe – od 4000 zł brutto/mc + premie,

    - umowę na czas nieokreślony
    - dofinansowanie dojazdu,
    - pracę od poniedziałku do piątku 9-17

    Zadania:
    - kompleksowa obsługa bieżących umów i zleceń,
    - przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji przetargowych,
    - doradztwo w zakresie IT,
    - utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

    Oczekujemy:
    - pełnoletność,
    - min. średnie wykształcenie,
    - znajomość branży IT - warunek konieczny,
    - obsługa komputera,
    - czynne prawo jazdy kat. B,
    - zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    - sumienność

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji ze wskazaniem numeru oferty na adres mailowy mbppoznan@ohp.pl lub kontakt osobisty - Pon - Pt, w godz. 8.00 - 15.00 na ul. 28 Czerwca 1956 r., nr 211,pokój numer 101.

    E-mail kontaktowy: mbppoznan@ohp.pl