Rekrutacja

Asystent/-ka radcy prawnego

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 192-2017
    Wymagania:

    Kancelaria Radcy Prawnego  Magdalena Gryska

    zatrudni Studenta/-tkę prawa lub administracji na stanowisku:

    Asystenta radcy prawnego

    Obowiązki:

    - w sporządzanie projektów pism procesowych

    - obsługa administracyjna prowadzonych spraw

    - obsługa korespondencji sądowej wychodzącej i przychodzącej

    Wymagania:

    - student/-ka II-V roku prawa lub administracji

    - obecność w Kancelarii co najmniej 4 dni w tygodniu

    Oferujemy:

    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia (szczególnie w prawie transportowym),

    - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

    długofalową współpracę po okresie próbnym

    E-mail kontaktowy: kancelaria@gryska.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 61-647-48-47