Rekrutacja

Asysten/asystentka ds. organizacji szkoleń

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 160-2017
    Wymagania:

    Poznański Park Naukowo - technologiczny poszukuje asystenta/ asystentki ds. organizacji szkoleń w wymiarze 16 h tygodniowo. Oferta idealna dla osób stawiających pierwsze kroki na ścieżce kariery lub łączących nowe wyzwania zawodowe z nauką. Jeśli chcesz się rozwijać w tym kierunku lub znasz kogoś, kto idealnie pasowałby do naszego zespołu - zapoznaj się z ogłoszeniem.

    Opis stanowiska i zakres obowiązków:

    Organizacja polsko - i anglojęzycznych szkoleń, w tym w szczególności:

    - wybór i kontakt z podwykonawcami,

    - kontakt i obsługa klientów w języku polskim i angielskim,

    - rezerwowanie i aranżowanie sal szkoleniowych,

    - monitorowanie i raportowanie wyników pracy.

    Od kandydatów oczekujemy:

    - sprawnej organizacji pracy oraz dbania o doprowadzenie powierzonych zadań do końca,

    - bardzo dobrej znajomości j. angielskiego,

    - bardzo dobrych umiejętności posługiwania się MS Office,

    - zaangażowania i sumienności,

    - odnajdywania si w pracy zespołowej oraz indywidualnej

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    - CV,

    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

    Oferujemy:

    - współpraca na zasadzie umowy-zlecenia w wymiarze 16 h tygodniowo do końca czerwca 2017r.

    - wynagrodzenie w wysokości 1.000,00 zł brutto

    - pracę w doświadczonym, przyjaznym zespole i w atmosferze otwartości

    - zdobycie doświadczenia w zakresie organizacji szkoleń oraz możliwość wystawienia referencji

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@ppnt.poznan.pl