Rekrutacja

Analityk danych finansowych

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 172-2017
    Wymagania:

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Praca idealna dla absolwentów i studentów zaocznych w międzynarodowej firmie z branży finansowej zlokalizowanej w Poznaniu!

    Główne zadania:

    - analiza danych systemowych dotyczących przepływu środków

    - dokonywanie operacji systemowych

    - przygotowywanie raportów

    - współpraca z innymi działami i jednostkami firmy

    Poszukujemy na okres 3-6 miesięcy (a może na dłużej) osób:

    - analitycznych, skrupulatnych, terminowych

    - ze sprawną komunikacją w języku angielskim

    - chcących rozwijać swoją karierę w środowisku międzynarodowym

    - lubiących pracę z liczbami i danymi

    - zainteresowanych rynkami kapitałowymi, inwestowaniem środków, giełdą (mile widziane)

    - z praktyką w obszarze księgowości, rachunkowości, analityki finansowej, bankowości (będzie atutem)

    - potrafiących pracowac z arkuszami Excel

    Oferta zatrudnienia:

    - dotyczy umowy na czas określony (umowa o pracę tymczasową) na okres kilku miesięcy

    - praca w przewidywalnych godzinach (8/9-16/17) od poniedziałku do piątku

    - atrakcyjne wynagrodzenie

    - przyjazna atmosfera współpracy

    E-mail kontaktowy: ewa.brzykcy@adecco.com
    Osoba kontaktowa: Ewa Brzykcy