WPISOWE 0 zł

do końca promocji pozostało

Biblioteka

-> KATALOG BIBLIOTECZNY WSPiA <-

 

Potrzebujesz książki, która pomoże Ci w pomyślnym zdaniu egzaminu?

Chcesz zaskoczyć swego promotora artykułem wyszukanym w specjalistycznej bazie danych?

A może po prostu chcesz skorzystać z Internetu lub skopiować notatki?

Jeżeli, na którekolwiek z zadanych powyżej pytań odpowiedziałeś TAK zapraszamy Cię serdecznie w progi Biblioteki Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji. Naszym czytelnikom zapewniamy dostęp do literatury zgodnej z potrzebami naukowo-badawczymi i dydaktycznymi uczelni. Oferujemy również możliwość przeszukiwania baz danych, dostępnych na piętnastu komputerach znajdujących się w czytelni. 

Zanim jednak do nas zawitasz, zapoznaj się bliżej z naszą stroną internetową, która powstała żeby ułatwić i uprzyjemnić Tobie korzystanie z zasobów Biblioteki.

Znajdziesz tu m. in. nasz katalog on-line, informację o bazach danych, katalogi innych bibliotek oraz zasady korzystania z niektórych z nich. Ponadto spis czasopism tradycyjnych oraz on-line, a także bardzo przydatny e-Poradnik. Za pośrednictwem strony możesz również zgłosić propozycję zakupu książki, potrzebnej w toku studiów. My, z kolei, zrobimy wszystko, aby uzupełnić zbiory Biblioteki o zaproponowany tytuł.

Chcąc ułatwić Ci dotarcie do potrzebnych źródeł wiedzy, umieściliśmy również na naszej stronie e-Pomocnik studenta. Znajdziecie tam linki do różnego rodzaju słowników, atlasów, a także do instrukcji obsługi naszego katalogu on-line.

Swoją uwagę powinieneś również poświęcić regulaminowi korzystania z Biblioteki. Jego znajomość jeszcze nikomu nie zaszkodziła, wprost przeciwnie. Dobrze jest znać swoje obowiązki, ale także i prawa. Dzięki temu możesz w przyszłości uniknąć wielu nieporozumień (np. płacenia kary za przetrzymanie książek. Niezbyt przyjemne wydarzenie, którego z łatwością można uniknąć).

Polecamy Ci także lekturę Savoir Vivre. Dowiesz się z niego jak powinieneś zachowywać się na terenie Biblioteki, aby współpraca z nami przebiegała w przyjaznej atmosferze. Odrobina dobrych obyczajów nigdy nie zawadzi. 

Zaglądaj na stronę Twojej biblioteki jak najczęściej, aby być na bieżąco z wszelkimi nowinami.

 

Zespół Biblioteki WSPiA

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - nieczynne
  • Wtorek 8.00 – 15.00
  • Środa 8.00 – 15.00
  • Czwartek - nieczynne
  • Piątek 9.00 – 17.00
  • Sobota 8.00 – 17.00
  • Niedziela 8.00 – 14.00

 

wspia nt icbs projekt partnerzy dublin pce mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji