WPISOWE 0 zł

do końca promocji pozostało

Rekrutacja

Edukacja techniczno - informatyczna

Studia pierwszego stopnia na kierunku Edukacja Techniczno - Informatyczna trwają 7 semestrów (3,5 roku) i kończą się obroną pracy dyplomowej oraz nadaniem tytułu zawodowego inżyniera. Program studiów ukierunkowany jest na rozwój umiejętności praktycznych oraz na stosowanie wiedzy informatyczno-technicznej w dużych oraz średnich i małych firmach, organizacjach gospodarczych, instytucjach edukacyjnych i badawczych oraz w administracji publicznej.

 

SPECJALNOŚCI:

DSC02765

 

MECHATRONIKA

Specjalność ta skierowana jest do osób pragnących pracować w przemyśle elektromaszynowym, motoryzacyjnym, sprzętu gospodarstwa domowego, lotniczym, obrabiarkowym oraz placówkach eksploatujących i serwisujących układy mechatroniczne, maszyny i urządzenia, w których są one zastosowane. Jeśli interesujesz się konstrukcją, wytwarzaniem, sprzedażą, eksploatacją, serwisowaniem i diagnozowaniem układów mechatronicznych oraz maszyn i urządzeń, w których one występują – to jest kierunek dla Ciebie.

 

INFORMATYKA STOSOWANA

Absolwenci tych studiów zdobędą wiedzę praktyczną oraz teoretyczną z różnych obszarów informatyki: tworzenie systemów informatycznych w językach programowania wysokiego poziomu, projektowanie i wdrażanie baz danych, stosowanie technik multimedialnych, wykorzystywanie zaawansowanej grafiki komputerowej, komputerowe wspomaganie prac inżynierskich czy obsługi urządzeń sterowanych komputerowo.

 

PERSPEKTYWY ZAWODOWE:

Edukacja Techniczno – Informatyczna daje możliwość znalezienia się w grupie osób poszukiwanych przez pracodawców! Po ukończeniu studiów na tym kierunku, absolwent będzie przygotowany do profesjonalnej działalności informatycznej lub inżynierskiej. Ponadto jest także dobrze przygotowany do kontynuowania kształcenia na studiach drugiego stopnia.

wspia nt wagro icbs pce mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes ODN Mieszko logo gotowe

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji