WPISOWE 0 zł

do końca promocji pozostało

Rekrutacja

Fizjoterapia

Kształcenie na kierunku Fizjoterapia – studia I stopnia trwa sześć semestrów (trzy lata) i kończy się napisaniem pracy dyplomowej (licencjackiej) oraz egzaminem dyplomowym. Absolwent studiów na kierunku Fizjoterapia uzyskuje przygotowanie zawodowe do pracy z osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Zdobywa wiedzę i umiejętności niezbędne do kształtowania, podtrzymywania i przywracania sprawności osób w różnym wieku, utraconej lub obniżonej wskutek różnych chorób bądź urazów, nienagannego wykonywania wszelkich zabiegów fizjoterapeutycznych, kontrolowania staranności postępowania rehabilitacyjnego.

DSC02320

Zajęcia praktyczne odbywają się w specjalistycznych pracowniach (m.in. pracownia terapii manualnej masażu, kinezyterapii, fizykoterapii, wysiłku fizycznego) natomiast zajęcia kliniczne w wyspecjalizowanych placówkach klinicznych. Program kształcenia jest realizowany przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną. Ponadto w trakcie trwania studiów student odbywa letni obóz szkoleniowo-dydaktyczny oraz praktyki zawodowe.

PERSPEKTYWY ZAWODOWE:

Po uzyskaniu tytułu zawodowego licencjata absolwent otrzymuje uprawnienia do wykonywania czynności i zabiegów rehabilitacyjnych, fizykoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych, odnowy biologicznej itp. Będzie mógł podjąć prace w publicznych i niepublicznych placówkach służby zdrowia, klubach sportowych i rekreacyjnych, a także samodzielnie prowadzić gabinet rehabilitacji ruchowej. Będzie przygotowany do podjęcia studiów drugiego stopnia. 

wspia nt wagro icbs pce mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes ODN Mieszko logo gotowe

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji