Rekrutacja

PRACA w WSPiA

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu poszukuje na stanowisko:

Pracownik Biura Rekrutacji

Opis stanowiska:

-obsługa kandydatów na studia

-prowadzenie dokumentacji procesu rekrutacji na studia wyższe i podyplomowe

-tworzenie i aktualizacja bazy kandydatów oraz osób zainteresowanych kształceniem w wewnętrznym systemie informatycznym

-realizacja działań promocyjnych Biura Rekrutacji

Kluczowe kompetencje:

-zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania

-samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem

-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

-doskonała umiejętność organizacji czasu w pracy

-terminowość i dokładność wykonywanych zadań

-inicjatywa i dynamizm w działaniu

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie

-doświadczenie w obsłudze klienta

-znajomość zasad pracy biurowej oraz podstawowa znajomość aplikacji MS-Office (w szczególności Word, Excel)

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone weekendy

Oferujemy:

-wsparcie od pierwszych dni pracy

-rozwój wiedzy i doświadczenia

-ciekawą pracę w renomowanej Uczelni

-miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: praca@wspia.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacji przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu, zgodnie z przepisami Ustawy dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”