Rekrutacja

Owocna współpraca

Współpraca między Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu i Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu zaowocowała w listopadzie i grudniu 2016 r.  spotkaniami z wykładowcami Wydziału Nauk Prawnych i Społecznych, w ramach „Treningów kompetencji”. Gośćmi wykładów  byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa wielkopolskiego (m.in. Wągrowiec, Jarocin, Poznań, Śrem, Koło, Chodzież, Kaczki Średnie, Krajenka, Swarzędz, Konin, Grabonóg, Nietążkowo, Ostrów Wielkopolski, Kalisz,  Czarnków, Przygodzice, Środa Zaw., Miejska Górka, Zbąszyń, Pniewy, Opalenica, Kalisz). W spotkaniach wzięło udział 772 uczniów.

Spotkania miały na celu zapoznanie uczniów z życiem akademickim, funkcjonowaniem Uczelni, oraz przedstawienie szerokiej oferty edukacyjnej skierowanej do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Ponadto uczniowie mieli okazję zapoznać się z bazą jaką dysponuje nasza Uczelnia, począwszy od sal wykładowych po siłownię i gabinety gdzie uczą się studenci  kosmetologii.

WSPiA im. Mieszka I stworzyła  możliwość wysłuchania ciekawych wykładów na temat zagrożeń wynikających z cyberprzemocy, zachowań patologicznych i korzystania z używek, oraz działalności sekt w Wielkopolsce. Poruszane były zagadnienia prawne oraz kwestie dotyczące organizacji pracy w przedsiębiorstwach. Wykłady prowadzone były przez wykładowców Wydziału Nauk Prawnych i Społecznych: dr Annę Czarnecką, mgr Małgorzatę Biskup, dr. Zenona Kierczyńskiego, dr. Ireneusza Materniaka, dr. Andrzeja Nowakowskiego.

 

  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji